Fotópályázat

fotópályázat fény éve

Kedves Gyerekek!

A nyári szünetben bizonyára sokat fogtok majd kirándulni, túrázni, barangolni a természetben.

Kapjátok el telefonotokkal a pillanatot!

Fotózzátok le amit láttok!

Mutassátok meg milyen fények, fényhatások, színek jellemzik a szikrázó nyári Balatont, a bakonyi erdőt, egy sebes folyású patakot, vagy egy hajnali domboldalt.

Fotópályázatunkra a FÉNNYEL, FÉNYHATÁSOKKAL, NAPSUGARAKKAL kapcsolatos, saját készítésű felvételeiteket (akár selfie is lehet) várjuk.

Küldjétek be hozzánk e-mail-ben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) (nevetek, címetek, elérhetőségetek, életkorotok feltűntetésével) ÉS fotópapírra nyomtatva vagy előhívatva is az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtárába.

Beküldési határidő: 2015. szeptember 10.

A fotókból október hónapban kiállítást készítünk és felkerülnek honlapunkra is.