ÉSZTveszejtő szellemjárás a könyvtárban

észtveszejtő 01November az észt mitológiában a "lelkek ideje", ilyenkor túlvilági lények népesítik be a földet. Így lesz ez a megyei könyvtárban is, amely egy estére szellemkastéllyá változik.

2015. november 6-án, pénteken 18.30 órától várjuk azokat a kalandvágyó és bátor gyerekeket, fiatalokat, akik neki mernek vágni az ódon épület sötét folyosóinak és nem rettennek meg az ott tanyázó kísértetektől.

Az est egyben a gyerekkönyvtár által szervezett ifjúsági olvasóverseny megnyitója, mely Kerti Kivirüüt észt írónő Okkultisták klubja című ifjúsági regényéhez kapcsolódik.

Okkultisták klubja olvasópályázat felhívás

A rendezvény az EKMK Gyermkkönyvtára és a Veszprémi Magyar-Finn Egyesület közös szervezésében valósul meg.

A csoportok előzetes jelentkezését szívesen fogadjuk (88/560-610/107-es mellék, vagy Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).