Álmodtam egy világot magamnak... - rajzpályázat díjátadása

díjKedves Gyerekek, Kedves Pedagógusok!

Nagy örömmel zsűriztük az általános iskolák alsós és felsős tanulói részére meghirdetett megyei rajzpályázatunkra beérkezett pályamunkákat.

Köszönjük a részvételt a gyerekeknek, szülőknek és pedagógusoknak. A díjazott és a legsikeresebb alkotásokat az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtárában rendezendő kiállításon lehet majd megtekinteni 2015. december 1. és december 30. között, a nyertes pályamunkákat rövidesen honlapunkon is bemutatjuk.

A díjátadó ünnepség 2015. december 4.-én pénteken 15 órakor

kerül megrendezésre,amelyre szeretettel várjuk az alkotókat, a felkészítő tanárokat és a szülőket egyaránt.

Helyszín: Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára, ahol a Mozaik Szaküzlet vezetője személyesen adja át a díjakat és gratulál a nyerteseknek.

Alsó tagozat:

1. helyezett: Rotter Krisztina 4.osztályos tanuló (Bán Aladár Általános Iskola)

2. helyezett: Bauer Dominik 3.osztályos tanuló (Eötvös Loránd Általános Iskola)

3. helyezett: Presits Janka 3.osztályos tanuló (Herend Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola)

Felső tagozat:

1. helyezett: Schauermann Liza 6.osztályos tanuló (Pilinszky János Általános Iskola és AMI)
2. helyezett: Lakatos Léna 6.osztályos tanuló (Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola)
3. helyezett: Tombor-Madarassy Koppány 6.osztályos tanuló (Csopaki Református Általános Iskola)

A díjazottaknak ezúton is szeretettel gratulálunk!