Tavaszi zsongás az osztálytermekben!

Tavaszi zsongás az osztálytermekben -  Pályázati kiírás 2016 01„Itt a tavasz, tudod-e, leheletét érzed-e?” /Gazdag Erzsi/

Az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermek és Ifjúsági Könyvtára

és a Mozaik Művész és Kreatív Szaküzlet pályázatot hirdet

Veszprém város általános iskoláinak

„Díszítsétek az osztálytermeteket a tavasz jegyében!”

címmel.

A pályázat beadásának feltételei:

* minden veszprémi általános iskolai osztály jelentkezhet, akik büszkék kreatívan díszített osztálytermükre

* minden pályázó osztálytól 5 darab saját készítésű fotót várunk, melyek ábrázolják a teljes feldíszített osztálytermet, annak egy-egy kiemelt részletét, valamint a díszítő gyerekek csoportképét a feldíszített teremben.

* egy külön csatolt word dokumentumban, kérjük tüntessétek fel a pályázó iskola nevét, címét, a pályázatot készítő osztály nevét valamint az osztályfőnök nevét, telefonszámát és email címét.

A pályázat leadásának időpontja: 2016. április 30.

Az első három helyezett számára a Mozaik Művész és Kreatív Szaküzlet biztosítja a díjakat, melyeket ünnepélyes díjkiosztó alkalmával adunk át.

I. díj: 10.000,- Ft értékű ajándékutalvány

II. díj: 7.000,- Ft értékű ajándékutalvány

III. díj: 5.000,- Ft értékű ajándékutalvány

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!