Őszi levélhullás az osztálytermekben

Őszi levélhullás az osztálytermekben -  Pályázati kiírás 2016 1      „Elmúlt a nyár, kár érte, kár.

Sárgul a táj, kár érte, kár…”

/Zelk Zoltán/

Az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermek és Ifjúsági Könyvtára és a Mozaik Művész és Kreatív Szaküzlet pályázatot hirdet általános iskolásoknak „Díszítsétek az osztálytermeteket az ősz jegyében!” címmel.

A pályázat beadásának feltételei:

- minden veszprémi és megyei általános iskolai osztály jelentkezhet, akik büszkék kreatívan dekorált osztálytermükre

- minden pályázó osztálytól 3-5 darab saját készítésű fotót várunk, melyek ábrázolják a teljes feldíszített helyiséget, annak egy-egy kiemelt részletét, valamint a díszítő gyerekek csoportképét az tanteremben.

- egy külön csatolt word dokumentumban kérjük tüntessétek fel a pályázó iskola nevét, címét, a pályázatot készítő osztály nevét, valamint az osztályfőnök nevét, telefonszámát és email címét.

A pályázat leadásának időpontja: 2016. október 15.

Az első három helyezett számára a Mozaik Művész és Kreatív Szaküzlet biztosítja a díjakat, melyeket ünnepélyes díjkiosztó alkalmával adunk át.

I. díj: 8.000,- Ft értékű ajándékutalvány

II. díj: 6.000,- Ft értékű ajándékutalvány

III. díj: 4.000,- Ft értékű ajándékutalvány

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!