Gyereknapi kavalkád

Gyereknap-2018 1Nagymamák és Nagypapák! Anyukák és Apukák! Kisebbek és Legkisebbek!

Szeretettel várunk mindenkit az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára és a Veszprém Megyei Család, Esélyteremtő és Önkéntes Ház vidám gyereknapi kavalkádjára 2018. május 26-án (szombaton) az Eötvös Károly Megyei Könyvtár gyermekkönyvtárába és amfiteátrumába!

A nap részletes programja
10.30-11.15
Hatás Andrea és énekes színjátszósainak műsora
11.30-13.00
Játékos családi vetélkedő
A vetélkedőre most olyan csapatok jelentkezését várjuk, ahol a szülők, nagyszülők és a gyerekek együtt mérettethetik meg tudásukat a vicces feladatok megoldása során.
A játék végén minden résztvevő család ajándékot kap, a legjobbak között családos mozijegyeket és családos állakerti belépőket sorsolunk ki!
13.30-15.00
Családi kézműves játszóház

Olvasójegy felmutatásával, vagy könyvtári regisztráció után a részvétel ingyenes!