Újra nyitunk

 

Kedves Olvasóink!

Az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermek- és Ifjúsági Könyvtára 2020. június 23 – ától (kedd) újra nyitva tart!

SZERETNÉNK FELHÍVNI OLVASÓINK FIGYELMÉT, HOGY INTÉZMÉNYÜNKET KIZÁRÓLAG EGÉSZSÉGES FELNŐTT ÉS GYERMEK LÁTOGATHATJA!

Kérjük, hogy a vírushelyzetben hozott egészségügyi rendelkezésekre a könyvtárban is figyeljenek!

Néhány szolgáltatásunkat korlátozottan vehetik igénybe:

A gyermekrészlegen korlátozzuk a térben egyszerre tartózkodók számát:

Maximális létszám: 15 fő vagy 5 család

Korlátozott látogatási idő: 30 perc

A könyvtári gyereksziget ZÁRVA tart

Nincs helybenhasználat, nincs internethasználat

Kérjük, tartson távolságot (1,5 méter)!

Maszk viselése 6 éves kortól kötelező

Kötelező a kézfertőtlenítés

Nyitva tartásunk:

Hétfő: ZÁRVA

Kedd - péntek: 9:00 - 17:00

Szombat: ZÁRVA

AKADÁLYMENTES BEJÁRATUNKAT A RÁSZORULÓK TOVÁBBRA IS HASZNÁLHATJÁK!

MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜK!

 

Olvasópályázatok

a téli tücsökElső és második osztályos gyerekeknek

Csukás István: A téli tücsök meséi

című könyve alapján

Felhívás

Feladatlap

 

A könyv online elérhetősége

 

 

 

 

mirr murrHarmadik, negyedik és ötödik osztályos gyerekeknek

Csukás István: Mirr-Murr kalandjai (első rész)

Egy kiscsacsi története

című könyv alapján

Felhívás

Feladatlap

 

A könyv online elérhetősége

 Első fejezet: A kiscsacsi megérkezik és az utolsó fejezet: Beteglátogatás, végleg itt
  maradnak

 

 

keménykalap

Hatodik-hetedik-nyolcadik osztályosok részére

Csukás István: Keménykalap és krumpliorr

című regénye alapján

Felhívás

Feladatlap

 

A könyv online elérhetősége

Nyári olvasópályázat

240_F_106990900_LwRNNQOk7MuRDMdHYMOnHJYqaqZ3JDCV.jpg Kedves Gyerekek!

 

Ismét olvasópályázatokat hirdetünk Nektek!

A kitöltött feladatlapokat postai úton kell eljuttatni a gyerekkönyvtárba!

Beküldési határidő: 2020. szeptember 15.

Értékelési határidő: 2020. október 15. 

Kattintsatok a képre a részletekért! 

Szabadlábon - olvasópályázat

NÉV Iskola Osztály Pontszám (max:117) Helyezés
Tóth Krisztián Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7. o. 116 1
Góczán Liliána Pápa, Sz.István Római Kat. Ált Isk. 6.b 116 1
Cseh Zoltán Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7. o. 115 2
Csillag Antónia Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7.o 114,5 3
Vass Anita Veszprém, Szilágyi Erzsébet Ált. Iskola 8.b 114 4
Hegedüs Zsófia Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7.o 108 5
Kovács Martin Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7.o 101,5 6
Tóka Máté Veszprém, Dózsa György Általános Iskola 7.c 100 7
Szakács Kinga Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 6.o 98 8
Lanczinger Levente Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7. o. 90 9
Hopotószki Regina Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 7.o 87 10

Bűntény a Dunán - olvasópályázat

NÉV Iskola Osztály Pontszám (max:122) Helyezés
Szabó Kitti Barbara Veszprém, Padányi B.M Ált. Isk. 4.b 122 1
Domonkos Gergő Pápa, Szt. I. Róm. Kat. Ált. Iskola 3.b 122 1
Valler Anna Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 122 1
Marton Boglárka Veszprém, Simonyi Zs. Ált. Iskola 3.a 122 1
Boros Diána Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 3.a 122 1
Szabó Zsanett Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 122 1
Zabó-Fekete Zalán Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 4.b 122 1
Longhi Elizabeth Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 5.b 121,5 2
Szalai Fruzsina Teréz Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 4.b 121 3
Marton Zoltán Veszprém, Simonyi Zs. Ált. Iskola 5.a 121 3
Kórusz Sándor József Veszprém, Kossuth L. Általános Iskola 5.a 120 4
Szabó Etelka Pápa, Szt. I. Róm. Kat. Ált. Iskola 3.a 120 4
Selmeczki Áron Péter Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 3.a 120 4
Németh Laura Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.e 119,5 5
Karlinszky Zalán Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 3.b 119 6
Schäfer Csenge Lilla Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 119 6
Varga Zalán Mihály Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 4.o 119 6
Buzás Ádám Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.b 118,5 7
Cseh Richárd Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 5.o 118,5 7
Bényi Luca Veszprém, Rózsa Úti Általános Iskola 5.a 118 8
Oszkó Maja Mia Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 118 8
Berkes-Szabó Ajnácska Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 5.o 118 8
Soós-Perák Mirabella Pápa, Szt. I. Róm. Kat. Ált. Iskola 3.a 118 8
Szabó Barnabás Veszprém, Padányi B.M Ált. Isk. 5.b 118 8
Bódis Bianka Veszprém, Padányi B.M Ált. Isk. 4.b 117 9
Bajor Kevin Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 116 10
Csabai Sára Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 4.b 114 11
Baranyi Bíborka Panna Veszprém, Rózsa Úti Általános Iskola 4.b 113 12
Strudl Dominika Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.e 112 13
Horváth Gréta Lilla Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 4.a 111,5 14
Brevics Ágoston Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 3.b 111 15
Szőlősi Panna Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 4.o 111 15
Németh Anna Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 110,5 16
Benyes Csongor Balázs Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 3.b 108,5 17
Kiss Szófia Fanni Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.e 107,5 18
Hegedüs Ármin Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 4.o 107 19
Rostási Kincső Alexandra Balatonfüredi Református Általános Iskola 5.o 106,5 20
Bakos Bence Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 3.a 105,5 21
Ács Barnabás Péter Pétfürdő, Horváth István Általános Iskola 4.b 101 22
Surányi Márton Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 100 23
Soltész Csaba Márk Pétfürdő, Horváth István Általános Iskola 4.b 98,5 24
Szakács Marcell Pétfürdő, Horváth István Általános Iskola 4.b 96 25
Horváth Lajos Ádám Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 91,5 26
Hornyacsek Kira Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 5.o 52 27

Bűntény a Dunán - olvasópályázat

NÉV Iskola Osztály Pontszám (max:122) Helyezés
Szabó Kitti Barbara Veszprém, Padányi B.M Ált. Isk. 4.b 122 1
Domonkos Gergő Pápa, Szt. I. Róm. Kat. Ált. Iskola 3.b 122 1
Valler Anna Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 122 1
Marton Boglárka Veszprém, Simonyi Zs. Ált. Iskola 3.a 122 1
Boros Diána Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 3.a 122 1
Szabó Zsanett Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 122 1
Zabó-Fekete Zalán Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 4.b 122 1
Longhi Elizabeth Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 5.b 121,5 2
Szalai Fruzsina Teréz Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 4.b 121 3
Marton Zoltán Veszprém, Simonyi Zs. Ált. Iskola 5.a 121 3
Kórusz Sándor József Veszprém, Kossuth L. Általános Iskola 5.a 120 4
Szabó Etelka Pápa, Szt. I. Róm. Kat. Ált. Iskola 3.a 120 4
Selmeczki Áron Péter Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 3.a 120 4
Németh Laura Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.e 119,5 5
Karlinszky Zalán Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 3.b 119 6
Schäfer Csenge Lilla Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 119 6
Varga Zalán Mihály Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 4.o 119 6
Buzás Ádám Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.b 118,5 7
Cseh Richárd Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 5.o 118,5 7
Bényi Luca Veszprém, Rózsa Úti Általános Iskola 5.a 118 8
Oszkó Maja Mia Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 118 8
Berkes-Szabó Ajnácska Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 5.o 118 8
Soós-Perák Mirabella Pápa, Szt. I. Róm. Kat. Ált. Iskola 3.a 118 8
Szabó Barnabás Veszprém, Padányi B.M Ált. Isk. 5.b 118 8
Bódis Bianka Veszprém, Padányi B.M Ált. Isk. 4.b 117 9
Bajor Kevin Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 116 10
Csabai Sára Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 4.b 114 11
Baranyi Bíborka Panna Veszprém, Rózsa Úti Általános Iskola 4.b 113 12
Strudl Dominika Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.e 112 13
Horváth Gréta Lilla Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 4.a 111,5 14
Brevics Ágoston Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 3.b 111 15
Szőlősi Panna Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 4.o 111 15
Németh Anna Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 110,5 16
Benyes Csongor Balázs Veszprém, Szilágyi E. Általános Iskola 3.b 108,5 17
Kiss Szófia Fanni Ajka, Fekete I.-Vörösmarty M. Ált Iskola 3.e 107,5 18
Hegedüs Ármin Veszprém, Cholnoky Jenő Ált. Iskola 4.o 107 19
Rostási Kincső Alexandra Balatonfüredi Református Általános Iskola 5.o 106,5 20
Bakos Bence Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 3.a 105,5 21
Ács Barnabás Péter Pétfürdő, Horváth István Általános Iskola 4.b 101 22
Surányi Márton Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola 5.b 100 23
Soltész Csaba Márk Pétfürdő, Horváth István Általános Iskola 4.b 98,5 24
Szakács Marcell Pétfürdő, Horváth István Általános Iskola 4.b 96 25
Horváth Lajos Ádám Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 3.o 91,5 26
Hornyacsek Kira Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Iskola 5.o 52 27

3x1 család olvasópályázat eredménye

NÉV Iskola Osztály Pontszám (max:100) Helyezés
Kiss-Szász Attila Veszprém, Szilágyi Erzsébet Keresztény Iskola 2.b 100 1
Presits Igor Herend Általános Iskola 2.b 99 2
Berkes-Szabó Levente Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 1.o 99 2
Kócán Katalin Veszprém, H. Botev Általános Iskola 2.a 98 3
Waller Emma Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 2.o 98 3
Csóka Botond Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 2.o 98 3
Kazup Tilda Sárospataki Református Ált. Isk. 2.b 97 4
Szalai Virág Várpalota, Bán Aladár Ált. Isk. 2.a 97 4
Bíró Hanna Sára Bakonynánai N.N. Nyelvoktató Ált. Isk. 2.o 97 4
Jungl Nóra Kíra Veszprém, Báthory I. Ált. Isk. 2.a 97 4
Najat-Szabó Anna Csomád, Esztergály Mihály Ált Isk. 1.o 97 4
Lukács Hanna Veszprém, H. Botev Általános Iskola 2.a 97 4
Tóka Ádám Tamás Veszprém, Dózsa Gy. Ált. Iskola 2.c 97 4
Nagy Kira Veszprém, Báthory I. Ált. Isk. 2.a 97 4
Tokai Lili Veszprém, Báthory I. Ált. Isk. 2.a 92 5
Édes Klára Veszprém, Padányi Katolikus Iskola 1.b 89 6
Baranyi Benita Veszprém, Rózsa Úti Ált. Iskola 1.b 85 7

7mérföldes csizmában heted7 határon át

 

mesevetOrszágos mesevetélkedő 2019/2020

Kedves Pedagógusok, Kedves Gyerekek!

Ebben az évben is meghirdetjük játékos mesevetélkedőnket, az általános iskolák 2-3-4. osztályos tanulói számára.
Az idei játék keretét az előző évekhez hasonlóan, a magyar népmesék adják.
A vetélkedőre 4 fős csapatok nevezhetnek, melyek alakíthatók osztályokból, de elfogadjuk vegyes összetételű csapatok jelentkezését is. A játék 6 fordulóból áll. 
Az első feladatlapot a nevezéssel együtt kell visszaküldeni: ez még egy tét nélküli, kedvcsináló játék csupán, amely egyben a vetélkedő első fordulója is! A feladatlap kitöltése a nevezés feltétele!
Nevezési lap - Összesített nevezési lap -Adatkezelési hozzájárulás - Vetélkedő 1. fordulójának meséje

 

 

1. forduló meséje - Világszép Sárkány Rózsa

 

2. forduló meséi:

A banya
A bujdosó macska
Az aranypálca

 

3. forduló meséi:

A róka meg a szarka
A tűzmadár
A nyulacska harangocskája

 4. forduló meséi:

A kapzsi legény
Az aranyagancsú szarvas  
Habók

 5. forduló meséi:

A só
A királykisasszony cipője
Hajnal

 

Könyvtári gyereksziget

gyerekszigetGyermekrészlegünkben várjuk a kicsiket-nagyokat gyerekszigetünkre, ahol kedvükre játszhatnak.

A játszóház házirendje

Igaz Dóra interaktív író-olvasó találkozó

Igaz Dóra író-olvasóSzeretettel várunk minden kedves érdeklődőt Igaz Dóra Most én olvasok! sorozat népszerű szerzőjének interaktív író-olvasó találkozójára az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Kisfaludy Termébe (Veszprém, Komakút tér 3.) 2019. május 28-án, kedden 10 órára.

 

A részvétel ingyenes, de a férőhelyek száma miatt előzetes telefonos egyeztetés szükséges 88/560-610 mellék: 107 és 119

WÉBER ANIKÓ: EL FOGSZ TŰNNI

HELYEZÉS

NÉV

ISKOLA

OSZTÁLY

PONT-
SZÁM

1.

ALBERT PATRÍCIA

REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
BALATONFÜRED

8.

91

1.

HAJDÚ PÉTER ÁKOS

REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
BALATONFÜRED

8.

91

2.

SZIKSZAI HANNA

REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
BALATONFÜRED

8.

90

3.

GITTA IMRE

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

7/B.

89

3.

VÁMOSI KAMILLA

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

6/C.

89

3.

NÉMETH SZILVIA KITTI

SZENTGÁLI LŐRINCZE LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

6/B.

89

 

ROSTÁSI KINGA BOROSTYÁN

REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
BALATONFÜRED

8.

81.5

 

MATERNIK FLÓRA

BÁN ALADÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA
VÁRPALOTA

6/B.

81

 

SASHALMI LAURA

BÁN ALADÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA
VÁRPALOTA

6/B.

81

NEMERE ISTVÁN: A VÁRÚR FIA

HELYEZÉS

NÉV

ISKOLA

OSZTÁLY

PONT-
SZÁM

1.

KOPECZKY BENCE

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

5/A.

80

1.

KOPECZKY LUCA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

3/A.

80

2.

SOMOGYI MAJA

BÁN ALADÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA
VÁRPALOTA

4/A.

79.5

3.

LONGHI ELIZABETH

FEKETE ISTVÁN – VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
AJKA

4/B.

79

 

GÓCZÁN LILIÁNA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

5/B.

76

 

TÁTRAI MÁTYÁS

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

3/A.

76

 

ROSTÁSI KINCSŐ ALEXANDRA

REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
BALATONFÜRED

4.

76

 

TÖREKI NÓRA ANNA

VARGHA GYULA REFORMÁTUS ISKOLA NEMESGÖRZSÖNY

3.

75

 

FEIL DORKA BORÓKA

LITÉRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA

5.

71

 

VARGA ALEXANDRA

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

4.

71

 

KOVÁCS MÁTÉ

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

4/C.

70

 

HÓDY REBEKA

BÁTHORY ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA
VESZPRÉM

5/A.

65

 

SZABÓ BARNABÁS

PADÁNYI BÍRÓ MÁRTON RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA VESZPRÉM

4/A.

63

 

HARGITAI ZSÓFIA

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

4/C.

61

 

RODEMAN VERONIKA

PADÁNYI BÍRÓ MÁRTON RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA VESZPRÉM

3/A.

61

 

NAGY BIANKA

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

4.

56

 

NÉMETH NÓRA

PÁPAI WEÖRES SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

4/B.

54

 

MERÉSZ DÁVID BENDEGÚZ

SZIGET SULI
SZIGETSZENTMIKLÓS

3.

52,5

 

PABLÉNYI LUCA

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

4.

51,5

 

NYULÁSZ ZALÁN

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA PÁPA

4/B.

47

 

RADICS NORBERT

PÁPAI WEÖRES SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

4/B.

44

KERTÉSZ ERZSI: A FELTALÁLÓ

HELYEZÉS

NÉV

ISKOLA

OSZTÁLY

PONT-
SZÁM

1.

SIMON KRISTÓF

FEKETE ISTVÁN – VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
AJKA

2/B.

65

1.

KELEMEN MÁTYÁS

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA PÁPA

2/B.

65

1.

ESSŐ ÁDÁM

BÁTHORY ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA
VESZPRÉM

2/A.

65

1.

SIMON SEBESTYÉN

BAKONYNÁNAI NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

65

1.

SELMECZKI ÁRON

BÁN ALADÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA
VÁRPALOTA

2/A.

65

1.

SASVÁRI ENIKŐ

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2/B.

65

1.

LÁNG-MITICZKY PANNA

BÁN ALADÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA
VÁRPALOTA

2/A.

65

1.

BECZE ZSÓFIA

HRISZTO BOTEV ÁLTALÁNOS ISKOLA
VESZPRÉM

2/C.

65

1.

HÓDY PÉTER

BÁTHORY ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA
VESZPRÉM

1/A.

65

1.

DOMONKOS GERGŐ

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA
PÁPA

2/B.

65

1.

SOÓS-PERÁK MIRABELLA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/A.

65

1.

ORBÁN PANKA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/A.

65

1.

SZENKOVICS JOHANNA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/A.

65

1.

SZABÓ ETELKA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/A.

65

1.

WELSPACHER MÁTÉ

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/B.

65

1.

NÉMETH JANKA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁL. ISKOLA PÁPA

2/B.

65

1.

TOMPA NOÉMI

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/B.

65

2.

FECZKÓ LILLA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁL. ISKOLA PÁPA

2/B.

64.5

2.

FEHÉR FANNI

 

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

2.

 

64.5

 

3.

BUZÁS ÁDÁM

FEKETE ISTVÁN – VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLT. ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
AJKA

2/B.

64

3.

SPREITZER ZSIGMOND

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/B.

64

3.

MOLNÁR MAJA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/A.

64

3.

BALOGH TEGE DERS

REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
BALATONFÜRED

2.

64

3.

VARGA ZSÓFIA

BÁN ALADÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA
VÁRPALOTA

2/A.

64

3.

VARGA REGINA

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

2.

64

3.

GYARMATI LILLA

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

2.

64

 

HORVÁTH GÉTA

VARGHA GYULA REFOR-MÁTUS ÁLT. ISKOLA, NEMESGÖRZSÖNY

2.

63

 

MAJOR LIZA

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2/A.

63

 

KIS ANNA CSENGE

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2/A.

63

 

KARLIPSZKY ZALÁN

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

2/B.

62.5

 

SZILÁGYI ZOLTÁN

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

2/B.

62.5

 

ROZMÁN DORKA ANNA

FEKETE ISTVÁN – VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
AJKA

2/D.

62

 

GÁRDONYI EMMA

NYIRÁDI ERZSÉBET KIRÁLYNÉ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

62

 

FINTA BULCSÚ

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

2/B.

61

 

IMRE BENEDEK

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

2/B.

61

 

VARGA RICHÁRD

TÜSKEVÁRI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

60.5

 

GÓMÁN RUBINA MERCÉDESZ

TÜSKEVÁRI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

60.5

 

KOVÁCS SÁNDOR JUSZTIN

TÜSKEVÁRI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

60.5

 

HARDI DORKA

SZENT ISTVÁN RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA PÁPA

2/A.

60

 

ÉRSEK VINCENT PÉTER

VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2/C.

60

 

VARGA KRISZTIÁN SÁNDOR

TÜSKEVÁRI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

59.5

 

GASCHLER JANKA

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

2/B.

59

 

STRBA LEVENTE

SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
VESZPRÉM

2/B.

59

 

KIRÁLY ÁDÁM

BÁTHORY ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA
VESZPRÉM

2/C.

59

 

BAJOR KEVIN

BAKONYNÁNAI NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

2.

58.5

 

STUMPF DÓRA

DEÁK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
VESZPRÉM

2/A.

55