KÖNYV – GERINC – TÖRTÉNET

Készült: 2020. szeptember 25. péntek

könyv gerinc költeményLegyél Te is történetíró!

A könyvek nem csak tartalmukkal, hanem címükkel is beszélhetnek, történeteket mondhatnak el nekünk. Ha beszédes, vagy érdekes könyvcímeket helyezel egymás mellé, akár meglepő történetek is kikerekedhetnek belőlük!

Rakj össze egy verset vagy rövid kis történetet az otthon lévő könyveid címeiből!

Az alkotáshoz válogathatsz a gyerekkönyvtárban található sok-sok könyv közül is!

Fényképezd le a könyvtornyot és küldd be nekünk a képet a leírt kis verssel vagy történettel együtt!

A fényképen legyenek jól láthatóak a címek, hiszen ezekből fog összeállni saját KÖNYV-GERINC TÖRTÉNET- ed!

A legérdekesebb történeteket díjazzuk és felkerülnek honlapunkra, valamint a gyerekkönyvtár facebook oldalára.

Alkotásaitokat 2020. november 15-ig küldhetitek be a gyerekkönyvtárba, akár postai úton, akár elektronikus formában.

Elérhetőségeink, ahova várjuk a történeteket és a fényképeket: Eötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém, Komakút tér 3.